Jako místo pro vaše svatební fotografie, můžete využít krásné prostory náchodského zámku

 

 

        

 

  

 

    

Fotografování předsvatebních portrétů

Ty můžete použít například na své svatební oznámení. Můžu Vám nafotit soubor profesionálních předsvatebních portrétů, díky kterým si také trochu zvyknete nechat se fotografovat. Ve svůj svatební den již budete vědět, co můžete očekávat. Pokud se mnou budete spokojeni, můžeme se rovnou domluvit na fotografování svatby. 

    

 

  SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

 

 

Váš svatební den vyfotím s lehkostí, dokumentuji příběh dne tak, jak se vyvíjí. Tenhle nevtíravý přístup ke svatební fotografii vede k záběrům, které jsou přirozené, poutavé a jedinečné. Dobrá svatební fotografie vypráví příběhy. Žádné zbytečné pózování, uvolněný styl a především, každá fotka by Vás měla přenést do daného okamžiku. Soustřeďuji se na výrazy a emoce, zaznamenávám každý klíčový moment, od přípravy nevěsty až po krájení dortu či první tanec. Výsledkem je přesvědčivý příběh Vašeho svatebního dne vypovídaný přirozeně.


 

 • Fotografuji profesionální technikou, digitálními zrcadlovkami Canon 1Dx a Canon 5D M3 + L objektivy. (85/1,2 - 50/1,2 ....)

   

  CENÍK:

  Cena  5 000 - 8 000 Kč 

  Ceny jsou orientační, vždy je to na domluvě, svatební fotografie komorního charakteru mimo hlavní sezónu  2000 Kč.

 • Záleží na tom, jestli se fotí pouze obřad a po obřadu nebo se fotí celý den, včetně ranních příprav u nevěsty a večerní zábavy.

 • V ceně jsou kvalitní fotografie na fotopapíře nebo stále oblíbenější a žádanější fotokniha, tisknutá rovněž na fotopapír.

 • Všechny fotografie k tomu uložené na DVD.

 

 

 • Další fotografie si můžete také prohlédnout na facebooku

 

Fotograf Hurdálek
Spolupracujeme s: Maturitní tabla