MATURITNÍ TABLA - Vážení maturanti, pokud byste měli zájem o fotogr

afování, můžete napsat do zpráv. Nemusíte nikam jezdit do ateliéru – přijedu za Vámi do školy. Cena je dle náročnosti, nejčastěji okolo 200 Kč na osobu. DVD s fotkami celé třídy zdarma.

Maturitní plesy:
 

Cena: 200 Kč / student  (nebo dle domluvy - záleží na počtu studentů ve třídě, místo plesu ...)

Fotografováním maturitních plesů se zabývám již několik let, a tak můžu ručit za to, že fotografie uspokojí i toho nejnáročnějšího studenta. Fotím celý večer - přípravy, předtančení, slavnostní nástup, šerpování, fotka s profesorem, společná fotka, sbírání drobných, tanec s rodiči, zábava, tombola, půlnoční překvapení, zašlapávání šerp...  

Chtěl bych, abyste měli z fotografií stejnou radost jako já. Ze zkušeností vím, že nejlepší cestou ke kvalitní fotografii je přátelský přístup, na který se z mé strany rozhodně můžete spolehnout. 
V prostoru náchodského Beránku na foyeru možnost fotokoutku s profesionálním ateliérovým osvětlením, kde se můžete nechat vyfotografovat s kamarády nebo rodiči.
Samozřejmostí je následná úprava fotografií .Výsledné fotografie jsou předány v plné kvalitě na DVD. Každý student včetně třídního učitele dostane společnou fotografii formátu 20 x 30 cm vytištěnou na kvalitním fotopapíře a svoji sólo fotografii se šerpou formátu 15 x 20 cm.

 

Maturitní plesy, tabla a školní foto

 

  

     

 

 

 

 

 

ŠKOLNÍ FOTOGRAFIE


 

  • Fotografie dětí na konci školního roku - fotografie doplněné základními informacemi (školní rok, třída, škola název ...)

     
  • Maturitní plesy - foto celé třídy , předtančení, slavnostní nástup, šerpování, přípitek ...

     
  • Maturitní tabla - možnost fotografování přímo ve škole, počítačová retuš. 


 

Školy

V této rubrice nejsou žádné články.

Fotograf Hurdálek
Spolupracujeme s: Maturitní tabla